Skip to content
+372 6 737 637 tervisekeskus@keilasport.ee E - R 07:00-20:00 │ L - P 10:00 - 19:00

Alates 9 august 2021

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega peame alates 9.08.2021 tegema järgmised muudatused Keila Tervisekeskuse külastamisel:

  • Kui oled vaktsineerimiskuuri läbinud. Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Kui Sul on olnud Covid (viimase 180 päeva jooksul). Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Covid negatiivse testiga, mille tulemus on negatiivne ja mille peab olema teinud tervishoiuteenuse osutaja järgmistel tingimustel: 1) SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 h enne klubisse sisenemist; 2) COVID haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 h enne klubisse sisenemist. Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.
  • Lisaks ei nõuta negatiivset testi ka erivajadustega inimestelt.

https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kehtestas-uued-piirarvud-nakkusohutuse-kontrollita-uritustel-ja-tegevustes saate tutvuda Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega.

 

Kui Te ei saa piirangute tõttu meid külastada, siis palun kirjutage tervisekeskus@keilasport.ee . Teie kuukaardid, korrakaardid ja püsikorraldus peatatakse kuni olukorra muutumiseni.

Back To Top